День безпечного Інтернету

2018-02-06

/Files/images/загружено (10).jpg

У 2018 році 06 лютого відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Мільйони людей об’єднуються заради позитивних змін щодо кібербезпеки.

  • В навчальному закладі було проведено обговорення та квест з безпеки онлайн в 2-9 класах вчителями на уроках інформатики та класні керівники провели класні години.

З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року запрошуємо на безкоштовний онлайн-урок учнів 8-9 класів. Після заходу учні під керівництвом вчителів можуть прослухати онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки». Початок заходу о 12.30, тривалість 45 хвилин.

Для участі в онлайн-уроці кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням: https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175/

Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.SID2018_EC_Insafe_INHOPE-01

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi